student
Concentrated on work. Handsome young man sitting at the table and drawing a blueprint with the help of a pair of compasses

Iz zagrebačke Sloboštine stiže nam vijest o prvom studentu FER-a koji je na svojoj djevojci pronašao G točku…i to onu 4G.

Ujedno, to je i vijest o prvom studentu FER-a koji je uopće pronašao djevojku. Mladi student ležao je sa svojom djevojkom, za koju smo još uvijek uvjerenja da mu je prijateljica, na kauču dok su zajedno.

Ministarstvo graditeljstva još uvijek nije donjelo zaključak hoće li se ova uredba odnositi na puževe ili ne, a Ivan Vilibor Sinčić već je ponudio jednom karlovačkom pekinezeru mjesto na listi na predstojećim parlametnarnim izborima. 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Možda ste propustili

Plenković napao oporbu: Čim netko spomene da u Madridu leži vođa svih Hrvata, vi odmah vidite neke ustaše?

ZAGREB – Premijer Andrej Plenković danas je u Saboru, odgovarajući na žestoke kritike…

U Hrvatskoj se legalizira poligamija kako bi mladi mogli otplaćivati stambene kredite

ZAGREB – Vlada je danas, u sklopu novog paketa mjera za rješavanje…

Donald Trump ušutkao novinare: Doktori su mi dva puta snimali glavu i nisu pronašli ništa!

WASHINGTON / AIR FORCE ONE — Predsjednik Donald Trump obratio se u…

LinkedIn influencer iz Dubrave, autor knjige ‘Kako do milje prije 30’, proslavio svoj 46. rođendan u kazni bez interneta i TV-a

ZAGREB (DUBRAVA) – Svijet visokog biznisa, kriptovaluta i mindset coachinga jučer je stao na 24…

Lucifer: Mladi su prije za dušu tražili novac i slavu. Sada traže 35 kvadrata na Buzinu.

DEVETI KRUG / ZAGREB – Na izvanrednoj konferenciji za medije održanoj u konferencijskoj…

FIFA dodijelila Zlatnu kopačku Donaldu Trumpu za najboljeg strijelca Europe

MIAMI – Tradicionalna ceremonija ždrijeba skupina za Svjetsko prvenstvo 2026. sinoć je u…