kbc zagreb

Umjesto odlaska liječniku opće prakse, građani će moći sami guglati simptome bolesti, te si isprintati uputnice za specijalista.

21. je stoljeće i vrijeme je za modernizaciju zdravstva. Umjesto tisuća liječnika opće prakse koji građanima služe samo kako bi im dali uputnicu ili propisali recept za plivadon, iz HZZO-a poručuju kako će ih u potpunosti zamijeniti sveznajući Google.

Do ove odluke su došli, jer građani ionako sve izguglaju prije nego što dođu liječniku sa svojom dijagnozom, koja je u 99% slučajeva smrtonosna ili rijetka poput seksa kod studenata FER-a.

U dosadašnje ordinacije liječnika opće prakse, HZZO će postaviti printere kako bi građani mogli isprintati svoju uputnicu ili recept.

Iako će HZZO otpuštanjem tisuća liječnika opće prakse ostvariti značajne uštede,pacijenti će zdravstvenu uslugu plaćati skuplje. Razlog tome leži u činjenici da će im recept ili uputnica vrijediti samo ako su isprintani na ordinacijskom printeru, za kojeg je obavezna participacija od 50 kn po papiru.

Možda ste propustili

(18+) PORNOGRAFSKI BEZOBRAZLUK U CRKVI! Golotinja u dubrovačkoj crkvi razbjesnila naciju

Nedavno se društvenim mrežama proširila šokantna slika iz dubrovačke crkve koja je…

Svi se smiju djevojci koja na Facebook testu inteligencije nije ispala genije

Vijest da u Hrvatskoj postoji djevojka koja na Facebookovom testu inteligencije nije…

Robin Hood snima se u Dubrovniku jer će tamo krasti bogatim gosparima kako bi dao siromašnim Slavoncima

Film Robin Hood Origins snimao se u Dubrovniku jer će tamo krasti…

Na rotoru ove godine osnovano već 11 religija s različitim tumačenjem prednosti u prometu

Zagrebački rotor najkontroverznije je raskrižje puteva na svijetu, a može mu konkurirati…

RTL pokreće emisiju ‘3,2,1 kukaj!’ u kojoj se zaposlenici bore protiv potplaćenosti

RTL izbacuje emisiju u kojoj se zaposlenici bore protiv potplaćenosti tako da…

Veganima umjesto traktora plug vuku konji jer se dizelsko gorivo dobiva od mrtvih životinja

Sve više vegana koji žive na selu, za oranje svojih njiva koriste…