Mlada manekenka priznala kako su je roditelji od malena zlostavljali strašeći je da će se umjesto za nogometaša udati za običnog radnika.

Ova šokantna ispovijed mlade djevojke potresla je hrvatsku modnu scenu, koja je osudila monstruozne roditelje te ih prozvala nehumanima.

Roditelji djevojke pravdaju se kako se ne radi o zlostavljanju, već o roditeljskoj brizi za budućnost njihovog djeteta te strahu kako se djevojka ne bi udebljala koju deku previše. Majka nesretne manekenke tvrdi kako je samo htjela da joj kćer ne napravi istu grešku kao i ona, kada se udala za sitnog referenta u državnoj upravi. Nesretna djevojka zbog strašnih trauma završila je na psihijatrijskom liječenju u Vrapču, gdje sobu dijeli s istraumatiziranom sponzorušom koja je zbog jako niskih temperatura pristala ući u Fiata.

Možda ste propustili

Znanstvenici dokazali kako kamera u siječnju dodaje i više od 10 kila

Znanstvenici s instituta Paulaner dokazali su kako kamere i fotoaparati u siječnju…

Nakon kineskog vlaka koji do Britanije stiže za 3 tjedna, HŽ predstavio vlak kojem od Zagreba do Splita treba samo 40 dana

Svijet se nije još oporavio od impresivnog podviga Kineza koji su za…

DONJI LAPAC: Ubio susjedovu svinju jer je danonoćno roktala Thompsona

Jučer u Donjem Lapcu dogodio se nesvakidašnji incident u kojem je Stevo…

TVRDI ORASI: Slavonci niti nakon 10 godina života u Zagrebu ne pokupe hercegovački dijalekt

Zagreb kao hrvatska metropola, pod svoja njedra prima građane sa svih strana…

Sve više roditelja odbija cijepiti djecu jer si ne mogu priuštiti da prežive do školske dobi

Sve više roditelja odbija cijepiti svoju djecu jer si ne mogu priuštiti…

Za blagdane najpopularniji slatkiši sa samoljepljivim kilama

Trgovci trljaju ruke nakon još blagdanskog trenda kojeg su uspješno plasirali na…