jazavcari

Razlog ovoj promijeni imena stoji u činjenici kako 98% jazavčara nikad u životu nije vidjelo jazavca, a i da ga vide ne bi znali što s njim. Umjesto toga, ove male pseće gusjenice po cijeli dan se izležavaju po kauču, po čemu su i dobile novo ime – kaučar.

Tako ćemo od sada imati oštrodlake, dugodlake i kratkodlake kaučare koji će na izložbama pasa biti ocjenjivani u kategorijama izležavanja na kauču, zavlačenja pod dekice i usisavanja mrvica s poda.

Kaučari će i dalje biti podijeljeni u dvije kategorije po veličini, one standardne i one koji malo manje jedu, ali jednako neumorno laju.

Osim jazavčarima, kinološki savez promijenit će ime i Posavskom goniču u Dijasporski gonič, jer su ruku na srce svi, zajedno sa svojim gazdama već odselili negdje u Njemačku ili Irsku.

Možda ste propustili

Djevojka ljutito napustila razgovor za posao jer je nisu pitali planira li uskoro zatrudnjeti

Da ima svakakvih poslodavaca svjedoči slučaj 25-godišnje djevojke iz Zagreba koju na…

Sve više roditelja odbija cijepiti djecu jer si ne mogu priuštiti da prežive do školske dobi

Sve više roditelja odbija cijepiti svoju djecu jer si ne mogu priuštiti…

Robin Hood snima se u Dubrovniku jer će tamo krasti bogatim gosparima kako bi dao siromašnim Slavoncima

Film Robin Hood Origins snimao se u Dubrovniku jer će tamo krasti…

MUP moli vozače službenih automobila da malo prikoče jer im uništavaju ležeće policajce

Iz MUP-a mole vozače službenih vozala da malo prikoče, jer im velikom…

Beatlesov hit Ticket to ride postaje službena himna ZET-a

Ovom odlukom uprave Zagrebačkog električnog tramvaja svevremenski hit Beatlesa “Ticket to ride”…

Duhanska industrija predstavila album za samoljepljive sličice bolesti s kutija cigareta

Proizvođači cigareta predstavili su album za samoljepljive sličice bolesti koje se nalaze…